راهنمای استفاده

1-عضویت

عضویت در سایت به صورت حقیقی و حقوقی انجام می پذیرد (عکس شماره 1) تکمیل اطلاعات درخواستی در زمان ثبت نام در روند استفاده از امکانات سایت موثر بوده و فرصت های تجاری بیشتری را برای کاربران به همراه خواهد داشت . عضویت در سایت بر مبنای یک ایمیل به عنوان \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"نام کاربری \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" و یک \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" رمز عبور \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" که به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال می گردد انجام می پذیرد .در صورت نبود ایمیل در inbox امکان دارد ایمیل حاوی رمز عبور به شاخه spam یا trash رفته باشد .

 

2-فراموشی رمز عبور

در صورت فرآموش کردن رمز عبور از دو گزینه موجود در (عکس شماره 2 ) می توانید درخواست رمز عبور جدید کنید . با وارد کردن آدر ایمیل خود ، رمز عبور جدید به این ایمیل ارسال می گردد (عکس شماره 3) در صورت نبود ایمیل در inbox امکان دارد ایمیل حاوی رمز عبور جدید به شاخه spam یا trash رفته باشد .

 

3-ورود به سیستم

با وارد کردن ایمیلی که در هنگام ثبت نام قید کرده اید و رمز عبوری که برایتان ارسال شده به ترتیب در قسمتهای \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" نام کاربری \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" و \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" رمز عبور \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" می توانید وارد پروفایل کاربری خود شوید و از امکانات سایت استفاده کنید ( عکس شماره 4 )

 

4-تغییر عکس پروفایل و عکس کاور

با این گزینه ها (عکس شماره 5 ) می توانید عکس پروفایل و عکس کاور را تغییر دهید که پس از آپلود عکس و بروزرسانی ( عکس شماره 6 ) عکس پروفایل و کاور تغییر می کند . عکس پروفایل در ابعاد 180*180 پیکسل و عکس کاور در ابعاد 200*900 پیکسل می باشد .

 

5-زمینه فعالیت

برای استفاده از امکانات سایت با استفاده از این گزینه ( عکس شماره 7) زمینه فعالیت خود را انتخاب و ویرایش کنید (عکس شماره 8) . ویرایش زمینه فعالیت برای دیده شدن در جستجوها و دریافت پیشنهادها الزامی است .

 

6-ویرایش اطلاعات

با استفاده از این گزینه (عکس شماره 9) اطلاعات ثبت شده در هنگام ثبت نام را می توانید ویرایش کنید .

 

7-ارسال پست

با این گزینه (عکس شماره 10) می توانید هر مطلب دلخواهی را به همراه عکس و لینک  و ویدئو بر روی پروفایل خود ارسال کنید . و همچنین به مطلب خود در صورت نیاز برچسب هایی اضافه کنید تا در صورت جستجو ی این کلمات کلیدی توسط کاربران دیگر مطلب شما در نتایج جستجو نمایش داده شود . همچنین قابلیت آپلود عکس ، لینک عکس ( عکس آپلود شده در سایتهای دیگر ) ، لینک ویدئو ( ویدئو آپلود شده در سایتهای دیگر ) و درج لینک در مطلب را دارا می باشید .

 

8-جستجوی مطالب (پستها)

با استفاده از این گزینه (عکس شماره 11) می توانید هر مطلبی در سایت را جستجو کنید این گزینه مثل یک موتور جستجو گر عمل کرده و نزدیکترین موضوع و مطلب را بر اساس درخواست شما از پروفایل تمامی کاربران پیدا و نمایش می دهد .

 

9-لایک ، کامنت و اشترک گذاری

با این گزینه ها (عکس شماره 12) می توانید یک مطلب را لایک کرده و یا به اشتراک بگذارید . اشتراک گذاری شامل دو گزینه است ( عکس شماره 13) که برای دوستان و یا بر روی پروفایل کاربر، گزینه اشتراک گذاری برای دوستان یک پست مجدد بر روی کتیبه خودتان می باشد ولی گزینه دوم پست مجدد بر روی پروفایل یک کاربر دیگر است که نیاز دارد آدرس ایمیل کاربر مورد نظر را وارد کنید . با کلیک بر روی گزینه \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" نمایش دیدگاه ها \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" هم می توانید کامنت برای یک پست بنویسید و هم کتمنتهای کاربران دیگر را ببینید (عکس شماره 14) . با کلیک بر روی این گزینه هم افرادی که پست را لایک کرده اند نمایش داده می شود (عکس شماره 15) .

 

10-جستجو افراد و شرکت ها

با این گزینه (عکس شماره 16) می توانید افراد و شرکت های موجود در سایت را از طریق فیلترهای متنوعی جستجو کنید .

 

11-پیام ها

از طریق این گزینه (عکس شماره 17) پیام های دریافتی و ارسالی را می توانید مشاهده و مدیریت کنید . و هریک از طرفین اعم از ارسال کننده یا دریافت کننده ، پیام را حذف کند ضمن عدم نمایش در قسمت آخرین پیام ها برای شخص حذف کننده ، محتوای پیام برای شخص دیگر به جز موارد ارسالی توسط خودش دیگر نمایش داده نمی شود.

 

12-دوستان

از طریق این گزینه (عکس شماره 18) درخواستهای دوستی و لیست دوستان خود را می توانید مشاهده کنید .

 

13-Notification

از طریق این گزینه (عکس شماره 19) در صورتی که برای پستهای شما لایک و یا کامنتی ارسال شود ، شما مطلع می شوید و فرد و لینکی از آن پست را در اختیار شما قرار می دهد .

 

14-تصاویر

از طریق این گزینه (عکس شماره 20) می توانید آلبوم عکس ایجاد و مدیریت کنید

 

15-پیشنهاد ها (آفرها)

از طریق این گزینه (عکس شماره 21) می توانید پیشنهاد های فروش ، خرید و تبلیغات خود را به صورت هدفمند برای افراد و شرکت ها با دسته های مختلف شغلی به همراه فیلترهای متنوعی ارسال و دریافت کنید لازم به ذکر است که پس از ارسال پیشنهاد توسط شما ،  موردی  در بخش آخرین آفرها ، سمت راست نمایش داده نمی شود و تنها در صورتی که کاربری این پیشنهاد را دریافت کرده و پاسخی به این پیشنهاد ارسال کند در این قسمت نمایش داده خواهد شد . و همچنین در صورت حذف آفر توسط ارسال کننده و یا دریافت کننده ، آفر برای دو کاربر نمایش داده نمی شود .

 

16-تنظیمات

از طریق این گزینه (عکس شماره 22) می توانید یکسری مدیریت هایی بر روی پروفایل خود اعمال کنید

اعتبار : از طریق این گزینه می توانید حساب کاربری خود را شارژ کنید (عکس شماره 23)

ویرایش اطلاعات : از طریق این گزینه اطلاعات ثبت نام خود را می توانید ویرایش کنید (عکس شماره 24)

زمینه فعالیت : از طریق این گزینه می توانید زمینه فعالیت و دسته شغلی خود را ثبت و ویرایش کنید .

تنظیمات : از طریق این گزینه (عکس شماره 25 ) می توانید رمز عبور خود را تغییر داده ، عملیات بروز رسانی و همچنین محدودیت هایی از لحاظ تنظیمات دلخواه بر روی پروفایل خود اعمال کنید .

 

17-ارسال بنر

از طریق این گزینه (عکس شماره 26) و در صورت نیاز به تبلیغات بنری در اکسپولیست می توانید بنر و اطلات لازم را برای بخش تبلیغات سایت ارسال کنید تا در صورت تائید مدیریت و پرداخت هزینه تبلیغ در محل های قید شده ، تبلیغات بنری شما به نمایش درآید . بنر ارسالی شما در لیست پایین به نمایش در می آید و وضعیت آن در حالت انتظار تائید مدیریت می باشد که پس از تائید ، دکمه پرداخت فعال شده و پس از پرداخت هزینه بنر به صورت اتوماتیک به نمایش در خواهد آمد . و شما از طریق این لیست میزان اعتبار نمایش بنر را خواهید دید و در صورت نیاز می توانید بنر را ویرایش کنید .

 

18-ارسال لینک

از طریق این گزینه (عکس شماره 27) و در صورت نیاز به تبلیغات متنی در اکسپولیست می توانید تبلیغ متنی به همراه اطلاعات لازم را را برای بخش تبلیغات سایت ارسال کنید تا در صورت تائید مدیریت و پرداخت هزینه تبلیغ در محل های قید شده ، تبلیغات متنی شما به نمایش درآید . لینک ارسالی شما در لیست پایین به نمایش در می آید و وضعیت آن در حالت انتظار تائید مدیریت می باشد که پس از تائید ، دکمه پرداخت فعال شده و پس از پرداخت هزینه تبلیغ متنی به صورت اتوماتیک به نمایش در خواهد آمد .

 

19-اسلایدشو

با استفاده از این گزینه (عکس شماره 28 ) افراد حقوقی (شرکت ها) می توانند از یک اسلاید شو در پروفایلشان بهره برده و اسلاید های مورد نظر را مدیریت کنند . ابعاد اسلاید شو 200*580 پیکسل می باشد .

 

20-ویژه سازی

از طریق این گزینه (عکس شماره29) می توانید حساب کاربری خود را ویژه سازی کنید . ویژه سازی قابلیتی است که باعث می گردد اکانت شما در تمام جستجو های داخلی سایت در رتبه اول قرار گید البته با توجه به اینکه این امکان وجود دارد که شرکت ها و افراد رقیب و همکار شما نیز ویژه سازی را انجام داده باشند بایستی برای قرارگیری در بالاترین رتبه در نتایج ، بروزرسانی (عکس شماره 25) صورت پذیرد ، لازم به ذکر است که بروزرسانی در هر 6 ساعت یکبار امکان پذیر می باشد . 

 

21-حذف و گزارش تخلف

با این گزینه ها (عکس شماره 30) می توانید پستها ، کامنت ها ، پیام ها و پیشنهاد ها را حذف و یا گزارش تخلف دهید . گزارش تخلف برای زمانی است که پست ، کامنت ، پیام و یا آفر مورد نظر بر خلاف قوانین و مقررات سایت باشد ، که از کلیه کاربران تقاضا می شود برای داشتن محیطی سالم در کسب و کارتان در صورت مشاهده هر گونه تخطی از قوانین سایت آن موضوع را از این طریق به مدیریت سایت گزارش دهید .

عکس شماره 1 عکس شماره 2 عکس شماره 3 عکس شماره 4 عکس شماره 5 عکس شماره 6 عکس شماره 7 عکس شماره 8 عکس شماره 9 عکس شماره 10 عکس شماره 11 عکس شماره 12 عکس شماره 13 عکس شماره 14 عکس شماره 15 عکس شماره 16 عکس شماره 17 عکس شماره 18 عکس شماره 19 عکس شماره 20 عکس شماره 21 عکس شماره 22 عکس شماره 23 عکس شماره 24 عکس شماره 25 عکس شماره 26 عکس شماره 27 عکس شماره 28 عکس شماره 29 عکس شماره 30

  ¬ لطفا زمینه های فعالیت خود را از لیست زیر انتخاب نمایید و گزینه بروزرسانی را کلیک نمایید.

  ¬ زمینه های فعالیت شما:

     ویرایش زمینه های فعالیت:

  در حال بارگزاری لیست زمینه های فعالیت ...

    ¬ تغییر تصویر پروفایل:

    ¬ تصویر خود را در فرمت jpg,png,gif ابعاد (180×180) انتخاب و سپس بر روی گزینه بروزرسانی کلیک نمایید.

    ¬ تغییر تصویر کاور:

    ¬ تصویر خود را در فرمت jpg,png,gif ابعاد (200×900) انتخاب و سپس بر روی گزینه بروزرسانی کلیک نمایید.