تعریف انواع غرفه سازی

انواع غرفه سازی نمایشگاهی در نمایشگاه ها را می توان در موارد زیر خلاصه کرد

غرفه های ساختنی:

مواد تشکیل دهنده این غرفه ها بیشتر شامل چوپ MDF یا نئوپان، سرامیک، پارکت(برای کف سازی)،پروفیل های آهنی، یونولیت و شیشه می باشد. چوب ها در کارگاه نجاری براساس طرح برش داده می شوند و پس از حمل به محل نمایشگاه در اطراف پایه های چوبی و یا پروفیل های آهنی قرار گرفته، فضا سازی می شوند. پس از آن بخشی از رنگ آمیزی باقی مانده چوب ها برای پوشش اتصالات در محل انجام می شود برش و جا انداختن شیشه ها نیز انجام شده، در نهایت کف سازی غرفه صورت می پذیر. در بعضی از موارد کل رنگ آمیزی غرفه نمایشگاهی پس از نصب در مکان صورت می گیرد.

غرفه های اسپیس فریم:

این غرفه ها در دو نوع درونی و بیرونی وجود دارند. این غرفه ها به طور معمول از فلزاتی با آلیاژهای متفاوت تهیه می شوند و از یک الگوی کلی ساخت پیروی می کند. ستون های فلزی و فضاهای بین آنها که با قاب های چاپی و یا بنرها پر می شوند از مشخصه های اصلی این نوع غرفه هاست.

استفاده از pop up  و سازه های تبلیغاتی space frame و انواع استند ها برای غرفه آرایی و معرفی محصولات در داخل این غرفه ها بسیار رایج است و بخش زیادی از هزینه های ساخت این نوع غرفه نمایشگاهی را تشکیل می دهند.

غرفه های مدولار:

خاص غرفه هایی با سازه های پروفیل آلومینیوم با مقاطع خاص که ساختاری ایستا و منظم دارد با قابلیت های بالا برای فضاسازی در ابعاد مختلف غرفه و امکان استفاده از پرکننده های مختلف اعم از پنل های چاپ شده، انواع پلکسی گلاس، لایت باکس و غیره را دارا می باشد. سرعت نصب و اجرای بالا، امکان نورپردازی و طرح های انعطاف پذیر از دیگر مزایای این نوع غرفه ها می باشد. همچنین این نوع غرفه سازی از تعرفه پایین تری نسبت به غرفه سازی خاص برخوردار است.

 

 

غرفه سازی

 

  ¬ لطفا زمینه های فعالیت خود را از لیست زیر انتخاب نمایید و گزینه بروزرسانی را کلیک نمایید.

  ¬ زمینه های فعالیت شما:

     ویرایش زمینه های فعالیت:

  در حال بارگزاری لیست زمینه های فعالیت ...

    ¬ تغییر تصویر پروفایل:

    ¬ تصویر خود را در فرمت jpg,png,gif ابعاد (180×180) انتخاب و سپس بر روی گزینه بروزرسانی کلیک نمایید.

    ¬ تغییر تصویر کاور:

    ¬ تصویر خود را در فرمت jpg,png,gif ابعاد (200×900) انتخاب و سپس بر روی گزینه بروزرسانی کلیک نمایید.